
Het verhaal van… Nikki Beeftink
Het verhaal van Nikki Beeftink
In de serie ‘het verhaal van…’ delen we het verhaal van een Happy Worker uit de Axxent Groep. Het zijn de verhalen van een uitzendkracht die ons inspireren om iedere dag weer de juiste match te vinden tussen persoon en werk.
Verhuizen en omscholen
Nikki (25 jaar) besloot aan het begin van dit jaar terug te verhuizen naar de plek waar zij in haar jeugd is opgegroeid. Met dat besluit startte direct de zoektocht naar een passende baan. Nikki wilde zich graag omscholen vanuit de zorg naar een ander beroep. Bij Axxent Twello zag zij de vacature voor een heftruckchauffeur.
“Ik had nog niet het juiste diploma maar besloot toch te informeren naar de mogelijkheden. Dat direct met resultaat! Uit het gesprek met Jeroen Reilink bleek dat ik misschien zelfs het diploma voor heftruckchauffeur zou mogen halen om aan het werk te gaan.”
Rond maart/april kon Nikki starten. ”Ik haalde mijn praktijk en theorie-examen met 98% van de vragen goed. Beide in een keer.”
Wat voor Nikki het werkt leuk maakt
De investering in de opleiding heeft ervoor gezorgd dat Nikki aan het werk kon en zich direct verder heeft ontwikkeld in haar skills. Investeren in de mens maakt mensen een Happy Worker. “Het leukste aan mijn werk is de afwisseling tussen het samenwerken in een groep en zelf mijn eigen doelen halen. Ik rij mijn eigen rit en wissel het rijden op de heftruck af met het fysieke werk om mijn orders gereed te maken.”
De samenwerking met Axxent
“Het contact met Axxent Twello (Jeroen Reilink) verloopt vanaf het begin fijn. Er is aandacht en er werd direct in mij geïnvesteerd door het aanbieden van een opleiding. Het eerste bedrijf waar ik aan de slag ging fuseerde waardoor mijn werkplek te vervallen kwam. Axxent heeft direct een andere klus voor mij gezocht in goed overleg met mij.”

Lees ook

Om de oorzaak te onderzoeken van het personeelsverloop binnen de metaal- en installatietechniek is Dutch Days een marktonderzoek gestart

Op donderdag 17 december steken de collega's van de Axxent Groep de handen uit de mouwen. In samenwerking met Stichting Present gaan we vrijwilligerswerk uitvoeren in de regio. Juist in deze tijd is het belangrijk om naar elkaar om te zien en zo hopen wij hier ons steentje aan bij te dragen.

We hebben een fijne werkplek voor Martin gevonden. Nu neemt de opdrachtgever hem over. Een nieuwe fase en wat ons betreft: missie voltooid!