Werken bij de Axxent Groep
Good Work Good Life
Dagelijks bemiddelen we ruim 500 arbeidskrachten van 16 verschillende nationaliteiten. Wie zijn wij? De Axxent Groep.
De Axxent Groep bestaat uit meerdere merken. De twee belangrijkste zijn Axxent (NL-workers) en DutchDays (EU-workers).
Werken bij de Axxent Groep staat gelijk aan werken met veel plezier. Happy Workers: daar geloven wij in! Zowel voor onze uitzendkrachten als vaste medewerkers.
Vacatures
-
Accountmanager uitzendbureau Hattemerbroek Uitgelichte vacatureHattemerbroek40 - 40 uur€ 3000,00 - € 4500,00 per maand (bruto)Ben jij klaar voor een uitdagende rol waarin je het verschil maakt voor zowel bedrijven als medewerkers? Waar geen dag hetzelfde is en je volop de ruimte krijgt om te groeien? Grijp deze kans en geef je carrière een flinke boost! We zoeken een ervaren professional die zijn of haar sporen al in het vak heeft verdiend of iemand die toe is aan een tweede stap in de branche.Accountmanager uitzendbureau HattemerbroekHattemerbroek40 - 40 uur€ 3000,00 - € 4500,00 per maand (bruto)
Ben jij klaar voor een uitdagende rol waarin je het verschil maakt voor zowel bedrijven als medewerkers? Waar geen dag hetzelfde is en je volop de ruimte krijgt om te groeien? Grijp deze kans en geef je carrière een flinke boost! We zoeken een ervaren professional die zijn of haar sporen al in het vak heeft verdiend of iemand die toe is aan een tweede stap in de branche.Dit ga jij doen als Accountmanager in Hattemerbroek
- Het opbouwen en onderhouden van relaties met opdrachtgevers en medewerkers
- Het vinden van de perfecte match voor openstaande vacatures
- Klanten bezoeken op locatie en medewerkers begeleiden naar de juiste werkplek
- Je netwerk uitbreiden en nieuwe zakelijke kansen creëren, actief deelnemen aan netwerkclubs hoort daar ook bij
- Het administratieve proces rondom de plaatsingen goed beheren
Dit krijg jij als Accountmanager in Hattemerbroek
- Een salaris tussen de €3000 en €4.500 bruto per maand, afhankelijk van ervaring
- Leaseauto van de zaak, smartphone en laptop
- Een persoonlijk opleidingsbudget van €2.500 op jaarbasis
- 25 vakantiedagen en 8% vakantiegeld
- Een goede pensioenregeling bij ASR
- Werken in een informele, enthousiaste werksfeer
Zo ziet jouw werkdag als Accountmanager in Hattemerbroek eruit
Je start de dag met een klantbezoek in de regio, waar je de voortgang van je medewerkers bespreekt. Daarna ben je druk in gesprek met een potentiële klant die op zoek is naar flexibele medewerkers. In de middag werk je de administratie bij en neem je snel even de telefoon voor een urgent vraagstuk van een werknemer. En natuurlijk trek je nog tijd uit voor het werven van nieuwe mensen die passen bij de vacatures die jij voor je opdrachtgevers probeert in te vullen.Waarom je een Happy Worker wordt met deze baan
Je krijgt de ruimte om te groeien, de verantwoordelijkheid om succes te behalen en het verschil te maken. Dankzij de vrijheid en afwisseling in je werk is geen dag hetzelfde, en dat maakt het juist zo tof om te werken en spannend!"Enthousiast om te solliciteren?
Bij Axxent helpen we alleskunners aan banen die ze écht gelukkig maken. We zoeken een collega die hier samen met ons voor gaat! We werken in verschillende sectoren en bieden allerlei diensten aan. We zijn praktisch, betrokken en energieker dan ooit. Groei, leren en werkplezier staan bij ons centraal. Ons motto: Good Work, Good Life – een fijn leven is de balans tussen werk waar je blij van wordt en een leven dat je gelukkig maakt!Check of je voldoet aan de basiseisen
- Ervaring in de uitzendbranche
- Iemand die toe is aan een tweede of derde stap in zijn carrière in de uitzendbranche
- Commerciële en sociale instelling
- Snel kunnen schakelen en oplossingsgericht denken
- Motivatie en het vermogen om zelfstandig werk te zien en aan te pakken, met een sterk strategisch inzicht
- Flexibiliteit en bereidheid om af en toe buiten kantooruren te werken
- Omgaan met tijdsdruk en stress
Solliciteer op de vacature als Accountmanager in Hattemerbroek
Gebruik het formulier, bel, mail of app. We bespreken samen de vacature en daarna brengen we je zo snel mogelijk in contact met jouw mogelijk nieuwe werkgever!
Meer over de Axxent Groep
Axxent Groep werkt vanuit meerdere vestigingen in Midden Nederland. Met een enthousiast team bemiddelen we dagelijks ruim 500 arbeidskrachten van 16 verschillende nationaliteiten.
In juli 2021 werd Axxent Groep overgenomen door Flexcraft Group. Axxent Groep blijft werken onder eigen label, en maakt tegelijkertijd efficiënt gebruik van de extra mogelijkheden door de samenwerking. Je leest meer over de overname in dit artikel.
De bedrijfscultuur binnen de Axxent Groep
We houden van hard werken en resultaten behalen. Niet vanuit een gedwongen structuur maar juist vanuit de passie voor het vak. De juiste persoon matchen op de goede plek. Dat kan alleen als je een team bent en als team goed functioneert. De Axxent Groep gelooft in Good Work Good Life. Een goede balans tussen je werk en privé leven.
In de bedrijfscultuur rust een natuurlijk respect voor elkaar. Open, eerlijk en opbouwend. Ook vind je er een flinke portie gezelligheid. Kunnen en mogen leren, jezelf ontwikkelen en shinen op het moment dat je een super mooi resultaat behaalt. De vrijmibo is gezellig, we gamen zo af toe, inclusief de collega's die er niets van bakken. Ook zijn er collega's die in hun vrije tijd met elkaar sporten en/of samen leuke events bezoeken.
De verschillende vestigingen zijn alles behalve eilanden. We komen bij elkaar over de vloer, overleggen samen en vinden elkaar uiteraard ook via de digitale wereld.
Merken van de Axxent Groep
Axxent NL-workers
Axxent matcht Nederlandse alleskunners voor praktisch elk project- en personeelsvraagstuk. Denk aan opleiden, uitzenden, de werving & selectie van vaste en uitzendmedewerkers en HR-diensten op alle niveaus. Onze blik gaat verder dan alleen de werkervaring. We kijken samen naar de toekomst.
Soms vraagt de baan van hun dromen extra scholing. We denken dan mee in het traject en maken dit
bespreekbaar bij opdrachtgevers. J
Happy Workers zijn mensen die gelukkig zijn en beter presteren als zij lekker in hun vel zitten. Goed werkgeverschap gaat over elkaar zien en samen plannen maken voor de toekomst en daarmee mensen aan je binden.
DutchDays EU-workers
DutchDays matcht Europese arbeidskrachten op werkplekken in Nederland. Met de arbeidskrapte op de Nederlandse markt is dit een goede oplossing voor bedrijven waar men staat te springen om arbeidskrachten om te kunnen groeien. Arbeidsplekken bestaan uit beroepen waar specialisme wordt verwacht zoals goede timmermannen,loodgieters en elektromonteurs. Daarnaast zijn productiewerkplekken geschikt.
Wij werken nauw samen met onze moederorganisatie Flexcraft. Zij beschikken over wervingskantoren in het buitenland om grote groepen werknemers te realiseren. Flexcraft is SNF-gecertificeerd. Arbeidsmigranten kunnen daarom gebruik maken van kwalitatief goede huisvesting via Flexcraft.
We helpen de werknemers uit het buitenland aan werk, woning en een goede tijd in Nederland. Dat kanvoor korte of langere tijd.
Zie jij kansen voor jezelf bij Axxent Groep?
Staat jouw ideale baan er nog niet tussen en zou je wel graag aan de slag willen bij de Axxent Groep? Neem dan contact met ons op. Wie weet hebben we alsnog een goede match voor je. Je inschrijven voor een vacature alert kan natuurlijk ook. Je bent daarmee direct op de hoogte wanneer er een nieuwe vacature beschikbaar is.