Arbeidscontract getekend door David Bleijenberg.
Hoppa! Arbeidscontract getekend door David Bleijenberg. Dat is nog eens lekker dit lange weekend ingaan. Na een mooie stage in 20/21 zien we David vanaf half augustus terug bij Axxent in de rol van Junior Accountmanager.
Happy Workers werken bij Axxent!

Lees ook
Good Work, Good Life daar hoort dan ook een vast contract bij! Leszek Kopec kreeg zo’n contract in april bij Axxent.
Bij Axxent zeggen we het niet voor niets regelmatig tegen elkaar: Good Work, Good Life. Een goede balans tussen werk en privé zorgt voor meer energie en geluk, voor iedereen. Waar de één moeiteloos veertig uur per week werkt zonder erbij stil te staan, kiezen steeds meer mensen bewust voor minder uren. Die trend zien we niet alleen in kantoorbanen, maar juist ook bij de praktische beroepen waar wij als uitzendbureau dagelijks mee werken.
Gewoon een leuke klus, op een geweldige plek. Het geeft voldoening om de juiste mensen en bedrijven met elkaar te verbinden.