Vandaag - 12 maart 2021 - is het precies een jaar geleden dat in ons land werd opgeroepen om zoveel mogelijk thuis te werken vanwege corona. Thuiswerken is niet vanzelfsprekend bij alle beroepen. Wij zijn ontzettend trots op hoe onze opdrachtgevers zich al een jaar weten aan te passen aan de omstandigheden! Dat vraagt flexibiliteit van zowel werkgevers als werknemers.

Ook als HR partner meedenken in deze personeelsvraagstukken vraagt om extra inspanning, dat doen wij met liefde. Kunnen we jou of iemand in jouw netwerk helpen met zo’n personeelsvraagstuk? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.

Lees ook

Wat te doen tegen het personeelsverloop binnen de metaal- & installatietechniek
Wat te doen tegen het personeelsverloop binnen de metaal- & installatietechniek

Om de oorzaak te onderzoeken van het personeelsverloop binnen de metaal- en installatietechniek is Dutch Days een marktonderzoek gestart

Het waren bijna 8 geweldige jaren met Martin Visser!
Het waren bijna 8 geweldige jaren met Martin Visser!

We hebben een fijne werkplek voor Martin gevonden. Nu neemt de opdrachtgever hem over. Een nieuwe fase en wat ons betreft: missie voltooid!

Axxent Groep Wezep verhuist naar een nieuw pand
Axxent Groep Wezep verhuist naar een nieuw pand

Axxent Groep Wezep verhuist naar een nieuw pand!