Een jaar na de oproep zoveel mogelijk thuis te werken
Vandaag - 12 maart 2021 - is het precies een jaar geleden dat in ons land werd opgeroepen om zoveel mogelijk thuis te werken vanwege corona. Thuiswerken is niet vanzelfsprekend bij alle beroepen. Wij zijn ontzettend trots op hoe onze opdrachtgevers zich al een jaar weten aan te passen aan de omstandigheden! Dat vraagt flexibiliteit van zowel werkgevers als werknemers.
Ook als HR partner meedenken in deze personeelsvraagstukken vraagt om extra inspanning, dat doen wij met liefde. Kunnen we jou of iemand in jouw netwerk helpen met zo’n personeelsvraagstuk? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.
Lees ook
De piek van het coronavirus ligt gelukkig al weer achter ons. Ook Axxent Groep en onze medewerkers hebben hier mee te maken gehad. Hoe gaan wij op dit moment om met de huidige omstandigheden?
Flexcraft uitzendbureau (Horizon Holding) heeft eind vorige maand de Axxent Groep overgenomen. Met deze overname breidt Flexcraft Group haar positie verder uit op de Nederlandse uitzendmarkt. We vertellen je er graag meer over in dit artikel.
Met ingang van het nieuwe seizoen zijn Axxent Groep en Huisvesting.nl de nieuwe hoofdsponsoren van VV Elspeet. Directeuren Wouter van Asselt en Cees Noorderijk tekenden in de maand april een driejarige overeenkomst. “Wullie viendn het prachtig dat wullie kunn biedragn an ut geluk deur een bietje sponsoring,”