Vandaag - 12 maart 2021 - is het precies een jaar geleden dat in ons land werd opgeroepen om zoveel mogelijk thuis te werken vanwege corona. Thuiswerken is niet vanzelfsprekend bij alle beroepen. Wij zijn ontzettend trots op hoe onze opdrachtgevers zich al een jaar weten aan te passen aan de omstandigheden! Dat vraagt flexibiliteit van zowel werkgevers als werknemers.

Ook als HR partner meedenken in deze personeelsvraagstukken vraagt om extra inspanning, dat doen wij met liefde. Kunnen we jou of iemand in jouw netwerk helpen met zo’n personeelsvraagstuk? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.

Lees ook

Complimentje?! Bedankt
Complimentje?! Bedankt

Stop even met waar je mee bezig bent, bedenk wie jij een compliment met aandacht schenkt, zet jezelf in actie en herhaal dat gewoon morgen weer.

Axxent Groep stemadvies
Axxent Groep stemadvies

2021 is het jaar met maar liefst drie dagen verkiezingen. Werk en arbeid is een belangrijk thema.  Bekijk ons stemadvies.

Axxent Groep Wezep verhuist naar een nieuw pand
Axxent Groep Wezep verhuist naar een nieuw pand

Axxent Groep Wezep verhuist naar een nieuw pand!