Roparun 2023
Klasse! We zijn trots op mensen die zich inzetten voor het Good Work Good Life principe.
De Roparun is een estafetteloop van meer dan 500 kilometer waarbij mensen, in teamverband een sportieve prestatie leveren om op die manier geld op te halen voor mensen met kanker. Een van de Happy Workers van Axxent Groep deed dit jaar mee aan het event in team 65. Mooi hoe onze mensen zich inzetten voor anderen!
Lees ook
30 september staat in het teken van Nationale Broer en Zus-dag! Een mooie gelegenheid voor ons om Dieneke Bronkhorst eens extra in de schijnwerpers te zetten. Zus van directeur Wouter van Asselt en deze maand 10 jaar is dienst bij Axxent.
We hebben een fijne werkplek voor Martin gevonden. Nu neemt de opdrachtgever hem over. Een nieuwe fase en wat ons betreft: missie voltooid!
Bij Axxent zeggen we het niet voor niets regelmatig tegen elkaar: Good Work, Good Life. Een goede balans tussen werk en privé zorgt voor meer energie en geluk, voor iedereen. Waar de één moeiteloos veertig uur per week werkt zonder erbij stil te staan, kiezen steeds meer mensen bewust voor minder uren. Die trend zien we niet alleen in kantoorbanen, maar juist ook bij de praktische beroepen waar wij als uitzendbureau dagelijks mee werken.