Zo draagt Axxent bij aan een zomer zonder jeuk.
In 2019 werden we allemaal geplaagd door de eikenprocessierups.
Je hebt misschien al wel gemerkt dat de overlast behoorlijk minder is dan vorig jaar. Dit heeft natuurlijk meerdere oorzaken. Denk hierbij aan preventiemaatregelen, weersomstandigheden en doordat de rupsen in rusttoestand gaan. Toch zijn er wel meldingen binnengekomen van overlast door nesten in de bomen. De medewerkers van Axxent helpen mee met de bestrijding van deze nesten. In de video hierboven zie je hoe dat in z'n werk gaat.
Zo zie je, mede dankzij Axxent heb je een zomer zonder jeuk!
Lees ook
Als uitzendorganisatie vinden wij veilig en gezond werken belangrijk en vanzelfsprekend. Daar hoort als bevestiging het VCU certificaat bij.
Vanwege de inleners- en keten aansprakelijkheid is het voor bedrijven verstandig te kiezen voor een uitzendbureau dat gecertificeerd is volgens de nationale NEN 4400 norm.
Goed nieuws: Axxent heeft deze norm opnieuw behaald door een positieve toetsing van Stichting Normering Arbeid.
Hij had geen ruime ervaring, sprak de Nederlandse taal niet en moest starten in de beginperiode van Corona. Toch zagen wij en Roukens Steellife een mooie toekomst voor Mateusz.