In 2019 werden we allemaal geplaagd door de eikenprocessierups. 

Je hebt misschien al wel gemerkt dat de overlast behoorlijk minder is dan vorig jaar. Dit heeft natuurlijk meerdere oorzaken. Denk hierbij aan preventiemaatregelen, weersomstandigheden en doordat de rupsen in rusttoestand gaan. Toch zijn er wel meldingen binnengekomen van overlast door nesten in de bomen. De medewerkers van Axxent helpen mee met de bestrijding van deze nesten. In de video hierboven zie je hoe dat in z'n werk gaat. 

Zo zie je, mede dankzij Axxent heb je een zomer zonder jeuk!

Lees ook

Het verhaal van… Bart Greveling
Het verhaal van… Bart Greveling

In de serie ‘het verhaal van…’ delen we het verhaal van een Happy Worker uit de Axxent Groep. Het zijn de verhalen van onze mensen die ons inspireren om iedere dag weer de juiste match te vinden tussen persoon en werk. In deze blog delen we het verhaal van Bart Greveling.


Twee jaar geleden gooide Bart het roer volledig om. Je leest zijn verhaal in deze blog.

Waarom Axxent besloot Oekraïense vluchtelingen aan werk te helpen
Waarom Axxent besloot Oekraïense vluchtelingen aan werk te helpen

Begin augustus staat het aantal geregistreerde vluchtelingen uit Oekraïne op ruim 73.000. Axxent Groep besloot Oekraïense vluchtelingen aan werk te helpen. Om over hun rug geld te verdienen? In geen geval! We nemen je in dit blog mee in het proces, onze ervaring en ons waarom.

Good Work verhaal van Leszek Kopec
Good Work verhaal van Leszek Kopec

Good Work, Good Life daar hoort dan ook een vast contract bij! Leszek Kopec kreeg zo’n contract in april bij Axxent.