Happy Workers creëer je door aandacht te hebben voor goede werkomstandigheden voor je mensen. Het verplichte papierwerk zo makkelijk en leuk mogelijk maken draagt daar aan bij. Daarom werkt vanaf nu, naast DutchDays óók Axxent met de onboarding app.

De onboarding app maakt het administratieve proces overzichtelijk en vooral makkelijker

De onboarding app werd in 2020 in samenwerking met Orange Talent ontwikkeld. In deze app vinden werknemers naast de instructie van de opdrachtgever ook de arbeidsovereenkomst en het personeelshandboek.

Wij willen het proces zo eenvoudig mogelijk maken van A tot Z. De app verkort het administratieve werk en geeft direct inzicht in de status van onboarding. Het zetten van een belangrijke handtekeningen vormt daarin geen belemmering. Met ValidSign worden alle stukken digitaal, rechtsgeldig en vooral makkelijk ondertekend.

“OrangeTalent B.V. is al 10+ jaar digitaal partner van Axxent Groep. Om verdere invulling te geven aan de digitalisering van Axxent Groep, hebben we de “Candidate Journey” verbeterd en een unieke mobiele app ontwikkeld. Een prachtig resultaat van samenwerking en ondernemerschap!”
- Orange Talent

Nieuwsgierig? Cees Noorderijk vertelt er meer over in deze video.

Lees ook

Patrick Berghorst en collega's over kansen pakken en werkgeluk
Patrick Berghorst en collega's over kansen pakken en werkgeluk

Zijn cv sloot in eerste instantie niet helemaal aan bij het werk. Geen probleem want bij Axxent Groep kijken we verder dan het cv. Inmiddels is Patrick Berghorst bijna een halfjaar in dienst. Patrick en collega’s vertellen in dit blog over kansen pakken en werkgeluk.

Nieuw - Premium vacaturepagina voor werkgevers
Nieuw - Premium vacaturepagina voor werkgevers

Axxent biedt vanaf nu bedrijven de mogelijkheid om meer van zichzelf te laten zien aan wie op zoek is naar een nieuwe baan. Wanneer de werkzoekende twijfelt tussen meerdere werkgevers kan zo'n werken-bij pagina net het verschil maken.

Axxent Groep en Huisvesting.nl tekenen hoofdsponsorcontract VV Elspeet
Axxent Groep en Huisvesting.nl tekenen hoofdsponsorcontract VV Elspeet

Met ingang van het nieuwe seizoen zijn Axxent Groep en Huisvesting.nl de nieuwe hoofdsponsoren van VV Elspeet. Directeuren Wouter van Asselt en Cees Noorderijk tekenden in de maand april een driejarige overeenkomst. “Wullie viendn het prachtig dat wullie kunn biedragn an ut geluk deur een bietje sponsoring,”