Axxent sponsort Jeugd G-team IJsselmeervogels
Axxent sponsort Jeugd G-team van de IJsselmeervogels
De talenten van het Jeugd G-team zijn blij met hun stoere trainingspakken. Onlangs werden we sponsor van dit team van de IJsselmeervogels. Een mooie aanleiding voor de club om beter kennis te maken met de Axxent Groep. Lees het artikel hier.


Lees ook
Bewegen is gezond en het maakt geluksstofjes aan. Zo ben je ook een Happy Worker in de zomer! En er zijn meer redenen om lekker te sporten. Ontdek het in deze korte blog.
Wanneer iemand zich graag wil ontwikkelen dan denken we vanuit de Axxent Groep mee. Die drive moet je koesteren, het geeft werkgeluk en dat zie je altijd terug op de werkvloer. Dat geldt voor de Happy Workers op de vestigingen en voor de uitzendkrachten. Lees het verhaal van Dennie Mulder.
Als uitzendorganisatie vinden wij veilig en gezond werken belangrijk en vanzelfsprekend. Daar hoort als bevestiging het VCU certificaat bij.