Axxent sponsort Jeugd G-team IJsselmeervogels
Axxent sponsort Jeugd G-team van de IJsselmeervogels
De talenten van het Jeugd G-team zijn blij met hun stoere trainingspakken. Onlangs werden we sponsor van dit team van de IJsselmeervogels. Een mooie aanleiding voor de club om beter kennis te maken met de Axxent Groep. Lees het artikel hier.


Lees ook
April is de maand van de lintjes! Driemaal HOERA voor de heren Termaat en Dijkstra, zij vieren deze maand respectievelijk een 15 en 12,5 jarig werkjubileum bij Axxent.
Flexcraft uitzendbureau (Horizon Holding) heeft eind vorige maand de Axxent Groep overgenomen. Met deze overname breidt Flexcraft Group haar positie verder uit op de Nederlandse uitzendmarkt. We vertellen je er graag meer over in dit artikel.
Jouw persoonlijke rol in jouw werkgeluk is essentieel. Ontdek vijf manieren waarop je zelf kunt bijdragen aan het genieten van je werk.