Axxent sponsort Jeugd G-team IJsselmeervogels
Axxent sponsort Jeugd G-team van de IJsselmeervogels
De talenten van het Jeugd G-team zijn blij met hun stoere trainingspakken. Onlangs werden we sponsor van dit team van de IJsselmeervogels. Een mooie aanleiding voor de club om beter kennis te maken met de Axxent Groep. Lees het artikel hier.


Lees ook
We zijn trots op mensen die zich inzetten voor het Good Work Good Life principe!
Hij had geen ruime ervaring, sprak de Nederlandse taal niet en moest starten in de beginperiode van Corona. Toch zagen wij en Roukens Steellife een mooie toekomst voor Mateusz.
Het creëren van werkgeluk is onze reden van bestaan. Waarom? Heel simpel: werkgeluk draagt bij aan positieve resultaten thuis en op het werk. Daar wordt uiteindelijk iedereen beter van! Wat betekent werkgeluk nu eigenlijk in de praktijk. We vertellen je in deze blog over het wat, hoe en waarom.