Het waren bijna 8 geweldige jaren met Martin Visser! 🎉

Martin is een man die je voor allerlei klussen enthousiast maken kan! Deze week zwaaiden we hem uit bij Axxent omdat hij nu definitief aan de slag gaat bij Gemeente Ermelo.

Het is voor ons als uitzender mooi als je ziet dat een werknemer een fijne werkplek heeft en met plezier naar werk gaat. Missie voltooid! 💛 

We wensen deze Happy Worker daarom heel veel blijvend werkgeluk in deze nieuwe fase 👋

Lees ook

De vier succesfactoren van een topscorer in recruitment!
De vier succesfactoren van een topscorer in recruitment!

Wat onderscheidt een topscorer van de gemiddelde voetballer? Het antwoord zit in factoren zoals het percentage aangenomen passes, de efficiency van de schoten op doel, enzovoort. Hetzelfde geldt bij recruiters.

Even voorstellen: onze nieuwe collega Robbie Maatman
Even voorstellen: onze nieuwe collega Robbie Maatman

Maak kennis met Robbie🙋‍♀️ Onze topper in Sales en Recruitment. De komende periode gaat Robbie ons ondersteunen bij de zoektocht naar de juiste mensen voor onze opdrachtgevers. We wensen hem heel veel succes bij de Axxent Groep!👍

Dieneke Bronkhorst 10 jaar in dienst bij Axxent
Dieneke Bronkhorst 10 jaar in dienst bij Axxent

30 september staat in het teken van Nationale Broer en Zus-dag! Een mooie gelegenheid voor ons om Dieneke Bronkhorst eens extra in de schijnwerpers te zetten. Zus van directeur Wouter van Asselt en deze maand 10 jaar is dienst bij Axxent.