Het waren bijna 8 geweldige jaren met Martin Visser! 🎉

Martin is een man die je voor allerlei klussen enthousiast maken kan! Deze week zwaaiden we hem uit bij Axxent omdat hij nu definitief aan de slag gaat bij Gemeente Ermelo.

Het is voor ons als uitzender mooi als je ziet dat een werknemer een fijne werkplek heeft en met plezier naar werk gaat. Missie voltooid! 💛 

We wensen deze Happy Worker daarom heel veel blijvend werkgeluk in deze nieuwe fase 👋

Lees ook

Even voorstellen: onze nieuwe collega Robbie Maatman
Even voorstellen: onze nieuwe collega Robbie Maatman

Maak kennis met Robbie🙋‍♀️ Onze topper in Sales en Recruitment. De komende periode gaat Robbie ons ondersteunen bij de zoektocht naar de juiste mensen voor onze opdrachtgevers. We wensen hem heel veel succes bij de Axxent Groep!👍

Meer leven, minder uren: de nieuwe werkweek in de praktijk
Meer leven, minder uren: de nieuwe werkweek in de praktijk

Bij Axxent zeggen we het niet voor niets regelmatig tegen elkaar: Good Work, Good Life. Een goede balans tussen werk en privé zorgt voor meer energie en geluk, voor iedereen. Waar de één moeiteloos veertig uur per week werkt zonder erbij stil te staan, kiezen steeds meer mensen bewust voor minder uren. Die trend zien we niet alleen in kantoorbanen, maar juist ook bij de praktische beroepen waar wij als uitzendbureau dagelijks mee werken.

De vier succesfactoren van een topscorer in recruitment!
De vier succesfactoren van een topscorer in recruitment!

Wat onderscheidt een topscorer van de gemiddelde voetballer? Het antwoord zit in factoren zoals het percentage aangenomen passes, de efficiency van de schoten op doel, enzovoort. Hetzelfde geldt bij recruiters.