Het waren bijna 8 geweldige jaren met Martin Visser!
Het waren bijna 8 geweldige jaren met Martin Visser! 🎉
Martin is een man die je voor allerlei klussen enthousiast maken kan! Deze week zwaaiden we hem uit bij Axxent omdat hij nu definitief aan de slag gaat bij Gemeente Ermelo.
Het is voor ons als uitzender mooi als je ziet dat een werknemer een fijne werkplek heeft en met plezier naar werk gaat. Missie voltooid! 💛
We wensen deze Happy Worker daarom heel veel blijvend werkgeluk in deze nieuwe fase 👋

Lees ook
Eind april is ABB Flexwork overgenomen door Axxent B.V.
Good Work, Good Life daar hoort dan ook een vast contract bij! Leszek Kopec kreeg zo’n contract in april bij Axxent.
Werkgeluk is meer dan alleen plezier hebben op je werk; het gaat om voldoening, groei en een gevoel van betekenis. Als Accountmanager bij Axxent krijg je volop kansen om je werkgeluk actief vorm te geven. Hieronder delen we vijf manieren waarop deze rol bijdraagt aan een fijne en inspirerende werkervaring.