Gisteren organiseerde de Business Club Noord Veluwe een meet-and-greet bij verschillende bedrijven. Ook bij Axxent Hattemerbroek was er de mogelijkheid om een kijkje te nemen.

Na een korte introductie over de Axxent Groep hebben we aan de hand van een interactieve werkvorm een inkijkje gegeven in het uitzendproces. Dit omvatte het gehele traject, van aanvraag tot plaatsing van een kandidaat. Er ontstonden interessante discussies, eyeopeners en waardevolle gesprekken over goed omgaan met je personeel en de rol van de werkgever en uitzender.

Was je er niet bij, maar ben je wel geïnteresseerd in de inhoud van het verhaal? Neem dan gerust eens contact op met team Hattemerbroek of een van onze andere vestigingen.

038 375 8330
hattemerbroek@axxent.nl

Duurzaamheidstraat 13
8094 SC Hattemerbroek

Lees ook

Google for Jobs in Nederland!
Google for Jobs in Nederland!

Google for jobs is nu ook beschikbaar in Nederland! Axxent heeft hier begin van het jaar rekening mee gehouden bij het bouwen van onze nieuwe website. Door de website optimaal in te richten voor Google for Jobs kan Axxent gebruik maken van deze nieuwe functie binnen de uitzendbranche. Wat betekent dit voor Axxent? Lees snel verder!

Het verhaal van… Bart Greveling
Het verhaal van… Bart Greveling

In de serie ‘het verhaal van…’ delen we het verhaal van een Happy Worker uit de Axxent Groep. Het zijn de verhalen van onze mensen die ons inspireren om iedere dag weer de juiste match te vinden tussen persoon en werk. In deze blog delen we het verhaal van Bart Greveling.


Twee jaar geleden gooide Bart het roer volledig om. Je leest zijn verhaal in deze blog.

BertJan en Bart 10 jaar in dienst!
BertJan en Bart 10 jaar in dienst!

BertJan Bos en Bart van der Steege zijn op 1 november 2020 10 jaar in dienst bij Axxent!