Axxent en DutchDays Wezep verhuizen in de tweede helft van dit jaar naar een nieuw pand.

Na bijna vijftien jaar Rondweg 25 in Wezep, verhuist deze vestiging deze zomer naar industrieterrein H2O in Hattemerbroek. De bouw van het pand verloopt vlot! Samen met ontwerp en ingenieursbureau Ter Velde & Den Besten delen wij straks de benedenverdieping.

Wij kijken er zelf enorm naar uit om vanuit de nieuwe locatie de groeiregio Zwolle goed te kunnen bedienen. Happy Workers (NL en EU aanpakkers) bij mooie bedrijven, daar doen we het voor!

Er is trouwens nog kantoorruimte te huur in het pand. Check het voor jezelf of tip iemand uit je netwerk: duurzaamheidstraat13.nl

Lees ook

Boost je Werkgeluk: Vijf Essentiële Inzichten
Boost je Werkgeluk: Vijf Essentiële Inzichten

Jouw persoonlijke rol in jouw werkgeluk is essentieel. Ontdek vijf manieren waarop je zelf kunt bijdragen aan het genieten van je werk.

Blijven proberen en zoeken tot je écht werkgeluk vindt
Blijven proberen en zoeken tot je écht werkgeluk vindt

Blij zijn op en met je werk is niet altijd vanzelfsprekend. In dit interview vertelt Axxent uitzendkracht Menno Kuiper over zijn zoektocht naar werkgeluk. Om je te inspireren dat het wél kan en met 3 handige tips uit ervaring.

De vier succesfactoren van een topscorer in recruitment!
De vier succesfactoren van een topscorer in recruitment!

Wat onderscheidt een topscorer van de gemiddelde voetballer? Het antwoord zit in factoren zoals het percentage aangenomen passes, de efficiency van de schoten op doel, enzovoort. Hetzelfde geldt bij recruiters.