Deze week gaat een kandidaat proefdraaien bij de prachtige Stadsbrouwerij Staverden, gelegen in het hart van de natuur, in de kleinste stad van de Benelux – een unieke beleving.

Als het van beide kanten goed bevalt, gaat hij zowel bedienen als rondleidingen geven. Daarnaast heb ik de stadsbrouwerij gekoppeld aan een andere opdrachtgever voor de inkoop van grondstoffen. Ze onderzoeken nu samen de mogelijkheden voor samenwerking.

Gewoon een leuke klus, op een geweldige plek. Het geeft voldoening om de juiste mensen en bedrijven met elkaar te verbinden. Dé perfecte match op de juiste plek – daar draait het om.

Blijft jouw vacature maar openstaan en kun je wel wat hulp gebruiken? Jouw matchopdracht maakt mij een Happy Worker. Laat het weten!

Lees ook

Good Work verhaal van Leszek Kopec
Good Work verhaal van Leszek Kopec

Good Work, Good Life daar hoort dan ook een vast contract bij! Leszek Kopec kreeg zo’n contract in april bij Axxent. 

Vrijwilligersdag Axxent - Stichting Present (verplaatst)
Vrijwilligersdag Axxent - Stichting Present (verplaatst)

Op donderdag 17 december steken de collega's van de Axxent Groep de handen uit de mouwen. In samenwerking met Stichting Present gaan we vrijwilligerswerk uitvoeren in de regio. Juist in deze tijd is het belangrijk om naar elkaar om te zien en zo hopen wij hier ons steentje aan bij te dragen.

Patrick Berghorst en collega's over kansen pakken en werkgeluk
Patrick Berghorst en collega's over kansen pakken en werkgeluk

Zijn cv sloot in eerste instantie niet helemaal aan bij het werk. Geen probleem want bij Axxent Groep kijken we verder dan het cv. Inmiddels is Patrick Berghorst bijna een halfjaar in dienst. Patrick en collega’s vertellen in dit blog over kansen pakken en werkgeluk.