BertJan en Bart 10 jaar in dienst!
10 jaar in dienst!
Op 1 november 2010 zij BertJan Bos en Bart van der Steege gestart bij Axxent. Beide heren zijn vanaf het begin werkzaam op onze vestiging in Wezep. Het afgelopen decennium hebben ze als accountmanager ontzettend veel medewerkers aan mooie banen geholpen en tal van opdrachtgevers geholpen met hun personeelsvraagstukken.
Namens Axxent willen we jullie hartelijk bedanken voor de afgelopen 10 jaar, en we hopen in de toekomst nog veel mooie jaren tegemoet te gaan samen.
Lees ook
Eind april is ABB Flexwork overgenomen door Axxent B.V.
Stop even met waar je mee bezig bent, bedenk wie jij een compliment met aandacht schenkt, zet jezelf in actie en herhaal dat gewoon morgen weer.
Werkgeluk is meer dan alleen plezier hebben op je werk; het gaat om voldoening, groei en een gevoel van betekenis. Als Accountmanager bij Axxent krijg je volop kansen om je werkgeluk actief vorm te geven. Hieronder delen we vijf manieren waarop deze rol bijdraagt aan een fijne en inspirerende werkervaring.