BertJan en Bart 10 jaar in dienst!
10 jaar in dienst!
Op 1 november 2010 zij BertJan Bos en Bart van der Steege gestart bij Axxent. Beide heren zijn vanaf het begin werkzaam op onze vestiging in Wezep. Het afgelopen decennium hebben ze als accountmanager ontzettend veel medewerkers aan mooie banen geholpen en tal van opdrachtgevers geholpen met hun personeelsvraagstukken.
Namens Axxent willen we jullie hartelijk bedanken voor de afgelopen 10 jaar, en we hopen in de toekomst nog veel mooie jaren tegemoet te gaan samen.
Lees ook
In samenwerking met Stichting Present Apeldoorn zochten we een project dat goed past bij ons Good Work, Good Life principe. Daar kwam een mooie opdracht uit bij inloophuis ’t Buurtpalet in Apeldoorn. Medewerkers van alle vestigingen van Axxent Groep hielpen mee.
Hij had geen ruime ervaring, sprak de Nederlandse taal niet en moest starten in de beginperiode van Corona. Toch zagen wij en Roukens Steellife een mooie toekomst voor Mateusz.
Toen we Robbie vroegen naar zijn eigen reactie zei hij...