10 jaar in dienst!

Op 1 november 2010 zij BertJan Bos en Bart van der Steege gestart bij Axxent. Beide heren zijn vanaf het begin werkzaam op onze vestiging in Wezep. Het afgelopen decennium hebben ze als accountmanager ontzettend veel medewerkers aan mooie banen geholpen en tal van opdrachtgevers geholpen met hun personeelsvraagstukken.

Namens Axxent willen we jullie hartelijk bedanken voor de afgelopen 10 jaar, en we hopen in de toekomst nog veel mooie jaren tegemoet te gaan samen.

Lees ook

Geluk op de Werkvloer: De Ultieme Hack voor Ongelooflijke Winst?
Geluk op de Werkvloer: De Ultieme Hack voor Ongelooflijke Winst?

Axxent is een strijder voor werkgeluk en daarom delen we graag een paar praktische tips voor werkgevers om werkgeluk te realiseren bij eigen personeel. Ook handig als je met uitzendkrachten werkt en ze wilt behouden op de langere termijn.

Axxent sponsort Jeugd G-team IJsselmeervogels
Axxent sponsort Jeugd G-team IJsselmeervogels

De talenten van het Jeugd G-team zijn blij met hun stoere trainingspakken. Onlangs werden we sponsor van dit team van de IJsselmeervogels. 

Happy Workers aan de slag bij inloophuis ’t Buurtpalet
Happy Workers aan de slag bij inloophuis ’t Buurtpalet

In samenwerking met Stichting Present Apeldoorn zochten we een project dat goed past bij ons Good Work, Good Life principe. Daar kwam een mooie opdracht uit bij inloophuis ’t Buurtpalet in Apeldoorn. Medewerkers van alle vestigingen van Axxent Groep hielpen mee.