Robbie Maatman tekent deze week voor zijn vaste aanstelling bij de Axxent Groep


Zijn rol als accountmanager vraagt om flexibiliteit en een servicegerichte houding met veel toewijding. Dat herkennen we bij Robbie Maatman, inclusief een fijne dosis humor.

Toen we Robbie vroegen naar zijn eigen reactie zei hij: “Hier ben ik super blij mee, het is een mooie blijk van waardering.”

Gefeliciteerd Robbie, we genieten ervan hoe jij met jouw enthousiasme iedere dag een feestje van je werk maakt, open staat om te leren en hard werkt. Je hebt een super mooie ontwikkeling doorgemaakt op vestiging Hattemerbroek en daar past dit vaste contract goed bij.

Lees ook

Welkom Martijn Iesberts
Welkom Martijn Iesberts

Begin juni is Martijn Iesberts gestart bij de Axxent Groep. Martijn gaat aan de slag als accountmanager voor de vestiging Bunschoten-Spakenburg.

Direct vanaf de eerste werkdag proberen wij er alles aan te doen om Martijn zo snel en goed mogelijk thuis te laten raken in de het bedrijf, de werkzaamheden en de branche. We vroegen Martijn naar zijn ervaring over de eerste twee weken na zijn start.

Driemaal hoera!
Driemaal hoera!

April is de maand van de lintjes! Driemaal HOERA voor de heren Termaat en Dijkstra, zij vieren deze maand respectievelijk een 15 en 12,5 jarig werkjubileum bij Axxent.

Axxent zet geslaagden in het zonnetje 😎
Axxent zet geslaagden in het zonnetje 😎

Een luid applaus voor alle middelbare scholieren die dit jaar eindexamen deden.

Het is écht geen eitje om je examens voor te bereiden in een jaar vol coronamaatregelen… Axxent ging op pad om geslaagden in de regio te spotten en te verrassen.