Robbie Maatman tekent deze week voor zijn vaste aanstelling bij de Axxent Groep
Robbie Maatman tekent deze week voor zijn vaste aanstelling bij de Axxent Groep
Zijn rol als accountmanager vraagt om flexibiliteit en een servicegerichte houding met veel toewijding. Dat herkennen we bij Robbie Maatman, inclusief een fijne dosis humor.
Toen we Robbie vroegen naar zijn eigen reactie zei hij: “Hier ben ik super blij mee, het is een mooie blijk van waardering.”
Gefeliciteerd Robbie, we genieten ervan hoe jij met jouw enthousiasme iedere dag een feestje van je werk maakt, open staat om te leren en hard werkt. Je hebt een super mooie ontwikkeling doorgemaakt op vestiging Hattemerbroek en daar past dit vaste contract goed bij.
Lees ook
Op 4 februari 2019 is onze (oud) stagiair Floris Toorenburg begonnen bij Dutch Days, nu 5 maanden later heeft hij zijn diploma behaald! Lees het verhaal hier.
Happy Workers creëer je door aandacht te hebben voor goede werkomstandigheden voor je mensen. Het verplichte papierwerk zo makkelijk en leuk mogelijk maken draagt daar aan bij. Daarom werkt vanaf nu, naast DutchDays óók Axxent met de onboarding app.
Weten wat dat inhoudt? Je leest het in deze blog.
Een cadeautje voor François!
Benieuwd waar hij dat aan te danken heeft? In de blogserie 'Het verhaal van...' vertellen we de verhalen van onze Axxent medewerkers.